Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Wil je een op maat gemaakte collectie zoals de Botanic Sanctuary Antwerp? Ons design team gaat aan de slag om jouw bedrijfskledingcollectie volledig te ontwerpen en te laten produceren.
Aan de hand van een kennismaking brengen we jullie wensen voor de bedrijfskleding in kaart en werken wij een concept uit. Vervolgens presenteren wij de ontwerpen voor jouw organisatie. Uniek in kleur, materiaal en design, geheel in jouw huisstijl en afgestemd op jouw personeel: de échte dragers. Vanuit daar gaan we produceren en ook het logistiek en voorraad beheer nemen wij jou uit handen.
Ben je dus op zoek naar iets origineels en unieks? Dan is custom made jouw beste optie! Contact ons voor de mogelijkheden.
Naast dat onze inhouse designer voor je aan de slag kan gaan, kun je ook kiezen voor een (bekende) Nederlandse designer. Wij hebben al collaboration collecties gemaakt voor onder andere Roompot, Nationale Opera & Ballet, Amare, Thermen. Wij zijn trots op de eer om met meerdere designers te hebben samengewerkt en tot prachtige (designer) collecties te zijn gekomen.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
We begrijpen dat duurzaamheid niet alleen een trend is, maar een verantwoordelijkheid die we allemaal delen.
Op zoek naar een bedrijfskledingcollectie die écht aansluit bij je merkbeleving?